سامانه پیامکی ریحانه

انسان این موجود آرام ناپذیر به دلایل ویژگی های منحصر به فردش که فقط و فقط مخصوص خودش می باشد همیشه جویای علم و کشف رموز هستی بوده است هر چه قدر بیشتر تلاش می کند به تکنولوژیهای جدیدی دست می یابد که این تکنولوژی اگر نگاهی به زندگی انسان در عصرهای مختلف داشته باشد خواهیم دید که رفته رفته زندگی ها سهل تر و آسانتر گردیده. هرگاه ما از یافته های علم بشر به شکل صحیح و بهینه استفاده کنیم باعث رضایتمندی و موفقیت ها به شکل گوناگونی گردد و بلعکس هرگاه از یافته های علمی در جهت نا مناسب و دور از هدف صحیح استفاده گردد مشکلات فراوانی را در زندگی خود همین انسانها به وجود می آورد امروزه ما در زمینه های مختلفی پیش رفت کردیم از جمله لوازم و تجهیزات مربوط به ارتباطات هر چه قدر ارتباط ما با پیرامون خود قویتر باشد موفقیت در کارهایمان بیشتر خواهد بود. آیا همین انسان فکر می کرد روزی خواهد آمد که وسیله ای سریعتر از تلفن باشد که هم کم هزینه باشد و در عین حال به جای یک مخاطب با هزاران مخاطب ارتباط برقرار کند؟ امروزه آن امکان فراهم شد و مطمئنا در آینده نه چندان دور بهتر از این هم خواهد گشت. امروزه بیشتر ارگانها از جمله اداراه جات حتی دادگاه ها ،مدارس و ... جهت ارتباط با مخاطبان خود و واحد ها صنفی جهت تبلیغ محصول خود از این ابزار(پیامک) استفاده می کند. امیدواریم این سامانه به شما مشتریان گرامی که هر یک برای ارگان یا صنف خاصی با ما ارتباط دارید کمک موثر باشد.

ویژگی های سامانه پیام کوتاه پیامک ریحانه:

 1. رابط کاربری کاملا فارسی
 2. امکان ارسال و دریافت پیامک با شماره مجازی
 3. قابلیت ارائه بی نهایت شماره مجازی برای هر کاربر
 4. قابلیت وارد کردن شماره های مخاطبین از طریق فایل اکسل و متنی در زمان ارسال پیامک
 5. حذف خودکار شماره های تکراری و اشتباه هنگام ارسال پیامک
 6. گزارش مرحله به مرحله ارسال ) delivery ( تک تک پیام ها با قابلیت خروجی اکسل و چاپ
 7. نمایش جزئیات هر ارسال نظیر تعداد صفحات پیامک، تعداد مخاطبین، هزینه، آمار وضعیت نهایی پیامک ها و ...
 8. قابلیت پوشه بندی پیامک های ارسال شده و دریافتی
 9. ذخیره سازی و نگهداری نامحدود پیامک های ارسالی و دریافتی
 10. امکان تهیه خروجی اکسل و چاپی از پیامک های ارسال شده و دریافتی
 11. دفترچه تلفن با قابلیت تعریف بی نهایت گروه مخاطب و ذخیره بی نهایت عضو در هر گروه
 12. امکان عضویت هر یک از مخاطبان گروه های مختلف دفترچه تلفن
 13. ...

برای استفاده از امکانات این سامانه ابتدا به صورت آنلاین ثبت نام نموده و پس از پرداخت هزینه و ارسال مدارک مورد نیاز سامانه برای شما فعال خواهد شد و امکان استفاده از امکانات نرم افزار را خواهید داشت

سوالات متداول
آیا امکان تعریف تعرفه ثابت وجود دارد؟ در صورت خرید طرح طلایی تعرفه شما بصورت ثابت محاسبه می شود.
آیا پس از شارژ، امکان بازگشت وجه شارژ می باشد؟ خیر، چنانچه شما شارژ حساب انجام دهید به هیچ وجه مبلغ به حساب شما بازگشت داده نمی شود.
آیا هزینه پیامک های ارسال نشده از حساب من کم می شود؟ خیر, هزینۀ پیامک‌های ارسال نشده و نرسیده به مخابرات در اپراتور 3000 به حساب شما بازگردانده خواهد شد.
آیا دریافت پیامک برای من هزینه دارد؟ خیر، در هنگام دریافت پیامک هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.
آیا برای استفاده از سامانه پیامکی ریحانه به نرم افزار یا سخت افزار خاصی نیاز است؟ خیر. این سامانه کاملا تحت وب می باشد و نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی سیستم عامل ندارد، تنها به اینترنت و یک مرورگر به روز شده ( فایرفاکس ، گوگل کروم و ... ) نیاز دارید.
سرعت ارسال پیامک از خطوط سامانه پیامکی ریحانه به چه شکل می باشد؟ سرعت ارسال پیامک از تمامی خطوط بیش از 50 پیامک در ثانیه (3000 پیامک در دقیقه) می‌باشد.
آیا برای ارسال پیامک در سامانه پیامکی ریحانه محدودیتی (محدودیت روزانه یا محدودیت در تعداد پیامک ها در هر ارسال) وجود دارد؟ خیر، هیچ محدودیتی برای تعداد پیامک‌های ارسالی از سامانه پیامکی ریحانه وجود ندارد.

20 درصد تخفیف ویژه مدارس

خرید آنلاین سامانه سامانه پیامک ریحانه تعرفه و قیمت اطلاعات بیشتر
کانال رسمی سامانه پیامک ریحانه

logo-samandehi

خرید آنلاین سامانه
شرکت برتینا
برای تبلیغ تماس بگیرید