قوانین و مقررات خرید سامانه پیام کوتاه ریحانه

برای استفاده از سامانه پیام کوتاه ریحانه باید مقررات زیر رعایت شود لطفا قوانین و شرایط استفاده از سرویس پیامک ریحانه را با دقت مطالعه فرمائید. هنگام استفاده از تمامی خدمات پیامک ریحانه موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، پیامک ریحانه به عنوان یک وب‌ سایت ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.
 1. مسئولیت تمامی پیامک‌های ارسال شده توسط سامانۀ پیامک ریحانه بر عهدۀ شخص فرستنده بوده و پیامک ریحانه هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای پیامک ارسالی ندارد.
 2. ارسال پیامک از پیامک ریحانه با محتوا و مضامین "پیامک نامتعارف، پیامک طنز و سرکاری، هرگونه توهین و فحاشی، پیامک سیاسی، مخل نظم عمومی و خلاف عرف" غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد.
 3. تمامی پیامک های ارسالی به دقت توسط مدیریت سامانه نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.
 4. ثبت نام آنلاین
 5. مشخصات فردی که هنگام ثبت نام دریافت می شود
 6. تصویر کارت ملی که در انتهای ثبت نام آنلاین دریافت می شود
 7. شماره تماس که هنگام ثبت نام دریافت شده و صحت آن هنگام ثبت نام با ارسال کد برسی می شود
 8. قرارداد که در انتهای ثبت نام پس از تصفیه مالی برای متقاضی به رایانامه ارسال می شود که متقاضی آنرا در دو نسخه چاپ و تمام صفحات مهر و امضا شده به آدرس سرویس دهنده ارسال می کند که پس از دریافت قرارداد سرویس پیام کوتاه فعال شده و یک نسخه از فراردادپس از امضا به آدرس متقاضی ارسال می شود
  تذکر: در صورتی که مدارک ارسالی کاربر و مشخصات وارد شده توسط کاربر صحت داشته باشد سرویس سامانه پیام کوتاه فعال خواهد شد در صورتی که صحت اطلاعات مهرز نشده و کاربر اگر هزینه ای پرداخت کرده باشد تماما به وی برگشت داده خواهد شد.
 9. در صورت گذشت بیش از یک هفته از خرید پنل، امکان انصراف و بازگشت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.
 10. درصورتی که متقاضی از سامانه برای تبلیغات استفاده نمی کندو صرفا برای اطلاع رسانی و خدمات رسانی باشد می تواند با دادن تقاضای کتبی که در سربرگ رسمی شرکت و مهر و امضا شده باشد به آدرس رایانامه سرویس دهنده ارسال نماید که پس از برسی اقدام می شود پس از تبدیل شدن خط ؛ تمام مشترکین پیام های ارسالی از این خط را خواهند گرفت
  نمونه تقاضانامه را از اینجا در یافت کنید
  نمونه تقاضانامه دبیرستان تیزهوشان شهید رجایی

  در صورت ازسال پیام های تبلیغاتی چه سهوی و چه عمدی تبعات زیر را خواهد داشت
  • مسدود شدن خط
  • جریمه نقدی
  • مسائل قضایی
کانال رسمی سامانه پیامک ریحانه

logo-samandehi

خرید آنلاین سامانه
شرکت برتینا
برای تبلیغ تماس بگیرید