برتری های سامانه پیامک ریحانه

عقد قرارداد رسمی:

در پیامک ریحانه اعطای سرویس ها منوط به عقد قرارداد رسمی است. طی همین قرارداد کیفیت سرویس ها گارانتی شده و مالکیت شماره های مجازی کاربران، به صورت دائمی به ایشان واگذار می شود .

ارائه شماره مجازی بصورت دائمی:

پرووایدرهای پیام کوتاه شماره مجازی را به صورت دائمی واگذار می کنند. از این رو پیامک ریحانه نیز شماره های مجازی را به قیمت پرووایدر و به صورت دائمی به کاربران عرضه می کند.

گارانتي رضايت:

پیامک ریحانه ارائه خدمات عالی و پشتیبانی بی نظیر را در دستور کار دارد و در قرارداد واگذاری سرویس ها متعهد می شود، در صورت عدم رضایت کاربر کل وجوه پرداختی را به وی مرجوع نماید.

عدم محدودیت حداقل شارژ اعتبار:

در پیامک ریحانه کاربر می تواند در هر بار شارژ اعتبار، به اندازه مبلغ دلخواه و مورد نیازش خرید نماید و هیچ حداقل یا حداکثری برای افزایش اعتبار در نظر گرفته نشده است.

امکان اتصال رایگان سایر نرم افزارهای کاربران به سامانه ( API ارسال و دریافت پیام کوتاه )

پیامک ریحانه وب سرویس و http را به صورت پیش فرض روی همه سرویس های خود قرار داده است تا کاربران بتوانند از نرم افزارها یا سایت خود نیز ارسال و دریافت پیامک داشته باشند.

پشتیبانی بی نظیر:

در پیامک ریحانه، پشتیبانی بی نقص از کاربران بیشترین اهمیت را دارد. شاخص بودن پشتیبانی در پیامک ریحانه چنین است که علاوه بر پاسخگویی تلفنی و ایمیلی به سوالات و مشکلات کاربران، از طریق سامانه گفتگوی زنده (چت اختصاصی) پیامک ریحانه و همچنین ابزار پرسش و پاسخ تعبیه شده در بخش پشتیبانی سامانه، از کاربران حمایت و پشتیبانی می شود.

ارائه راهکار و تولید محتوا:

رویکرد جاری در پیامک ریحانه، انجام فعالیت های اقتصادی دانش محور با دید فرهنگی می باشد که لازمه آن استفاده از نتایج تحقیقات و تئوری های مطرح در حوزه علوم انسانی و اقتصاد است. از این رو پیامک ریحانه راهکارهای تجربه شده و مبتنی بر دانش را برای استفاده بهتر از خدمات پیام کوتاه تولید کرده و از طریق وبگاه خود منتشر می نماید. خوشبختانه ارائه این دست راهکارها با استقبال خوب کاربران و فعالان خرد این بازار مواجه شده است و در سایت های مختلفی بازنشر شده است. هر چند در انتشار و بازنشرها حقوق مؤلفین رعایت نشده است اما الگو شدن پیامک ریحانه و تلاش های مشاهده شده برای رسیدن به شاخص های عرضه شده از سوی پیامک ریحانه، به رشد کیفی خدمات در حوزه پیام کوتاه کمک شایانی خواهد کرد که موجب افتخار و مباهات است.

برگشت به خانه
کانال رسمی سامانه پیامک ریحانه

logo-samandehi

خرید آنلاین سامانه
شرکت برتینا
برای تبلیغ تماس بگیرید